Ferdinand McAvoy
01 / 05
Opracowanie składu i technologii produkcji

Odpowiednia formuła preparatu jest jednym z kluczowych czynników wpływających na to, czy nowa marka odniesie sukces na rynku. Naszym Klientom oferujemy usługę opracowania składu i technologii produkcji produktów leczniczych, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży, dzięki któremu możemy dla Państwa sporządzić recepturę spełniającą zakładane walory terapeutyczne, smakowe i zapachowe.
Lara Madrigal
02 / 05
Ocena możliwości produkcyjnych

Proces opracowania składu i technologii produkcji rozpoczyna się od sporządzenia wstępnej oceny możliwości produkcyjnych i przedstawienia wizji nowego. W kolejnym etapie określamy skład ilościowy i jakościowy produktu, wybieramy sposób pakowania.

Wykonujemy próby technologiczne, a proces wytwarzania podlega walidacji. Jeśli wszystkie z powyższych etapów nie budzą zastrzeżeń, przechodzimy do produkcji serii pilotażowych i rejestracyjnych, które poddajemy badaniu stabilności.
Deborah Barbosa
03 / 05
Testy i badania nowego produktu

Jednym z najtrudniejszych etapów wprowadzenia nowego produktu jest proces notyfikacji/rejestracji, wiążący się z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Każdy nowy preparat musi przejść szereg testów i badań.

Przygotowana przez nas dokumentacja produktowa będzie spełniała wszystkie wymogi właściwych urzędów. Wszystkie produkowane przez nas wyroby medyczne, odżywki i suplementy diety mogą zostać wprowadzone na rynek polski i europejski.
Martijn Dragonjer
04 / 05
Atrakcyjny projekt graficzny

W ramach kompleksowej obsługi zatwierdzamy skład produktu, sporządzamy ulotki i etykiety. Projekty graficzne znajdujące się na opakowaniu również muszą spełniać szereg wymogów prawnych, więc w tej materii mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę pacjenta opakowanie zgodne ze wszystkimi normami i dopuszczeniami do obrotu.
Dominik Doudny
05 / 05
Zapewniamy ciągłość dostaw

Współpracujemy z międzynarodowymi firmami transportowymi gwarantującymi terminowe realizacje dostaw, w dowolne miejsce na świecie, jednocześnie optymalizujemy koszty transportu dobierając rodzaj transportu do aktualnej sytuacji i aktualnych priorytetów Zleceniodawcy (czas vs cena transportu). Gwarantujemy staranną kontrolę jakości towaru przed realizacją zamówienia, przedstawienie zweryfikowanych, wiarygodnych i rzetelnych certyfikatów.

Współpracujemy z agencją celną Logmaster. Zawieramy umowy z dostawcami asortymentu gwarantując powtarzalność i regularność dostaw.
Ferdinand McAvoy
Lara Madrigal
Deborah Barbosa
Martijn Dragonjer
Dominik Doudny
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 1
Kontakt
Jesteśmy otwarci na nowe możliwości.
Siedziba firmy

Temofarm sp. z o.o.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

NIP: 5223076304 • REGON: 365891654
KRS: 0000647653
Kapitał zakładowy: 225.000,00 PLN

Biuro handlowe

Adres biura:
ul. Złota 44/114, 00-120 Warszawa

Telefon: +48 22 377 13 21
Email: biuro@temofarm.pl