Slide 1
Bądź zdrowy, żyj lepiej

Jesteśmy pionierem w zakresie
rozpowszechniania diagnostyki domowej

Block
Dowiedz się, jak skutecznie
opracowujemy
rejestrujemy
dystrybuujemy
wprowadzamy
produkty medyczne
Opracowanie technologii i receptur

Przygotowanie dokumentacji wyrobu gotowego, doradztwo w zakresie poprawności znakowania opakowań.

Rejestracja nowych produktów

Pomoc w przygotowaniu zgłoszenia do Głównego Inspektoratu Sanitarnego, prowadzenie korespondencji.

Produkcja wyrobów medycznych

Prowadzona na podstawie receptur dostarczonych przez Klientów lub w oparciu o nasze własne sprawdzone formuły.

Dystrybucja wyrobów medycznych

Zawieramy umowy z dostawcami asortymentu gwarantując powtarzalność i regularność dostaw.

Block
Współpracujemy z największymi
Nasze produkty znajdziesz w największych sieciach handlowych w Polsce.
Współpracujemy również z największymi hurtowniami farmaceutycznymi.
Sprzedaż detaliczna

Wyroby medyczne dystrybuowane przez Temofarm wybierają codziennie miliony Polaków.

Sprzedaż hurtowa

Naszymi klientami są największe hurtownie farmaceutyczne oraz jednostki budżetowe
w Polsce i za granicą.

Slide 1
Wprowadzamy kompleksowo produkty na rynek

Maintaining a healthy lifestyle is challenging at any age, and for adults 50 and over, one of the best ways to combat the symptoms of “old age” is to be educated about ways to stay healthy.

Sukces nowego produktu zależy nie tylko od jego składu, ale również atrakcyjnego projektu graficznego. Na Państwa życzenie możemy opracować projekt graficzny, dzięki któremu dany produkt wyróżni się na tle konkurencji. nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę pacjenta opakowanie zgodne ze wszystkimi normami i dopuszczeniami do obrotu.

Slide 2
Jesteśmy z Tobą od początku do końca

A full physical examination is a general examination of the body performed by the doctor or general practitioner (GP).

Wspieramy w stworzeniu łańcucha dostaw artykułów ochrony zdrowia dla różnorodnych podmiotów zaangażowanych w ten proces (naszymi Klientami są: szpitale, przychodnie, domy opieki a także fundacje i stowarzyszenia międzynarodowe).

Slide 3
Współpracujemy
z największymi

Child Health care is defined as the medical services that are provided by the medical professionals to the children having disease or infection.

Wśród naszych klientów są międzynarodowe sieci handlowe takie jak: Decathlon, Rossmann oraz posiadamy łańcuch dystrybucji szpitalnej – Vivantes GMBH-Germany.

Slide 1
Profesjonalizm na każdym etapie
Dobre praktyki produkcyjne gwarantują higienę produkcji, powtarzalność cech produktów i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych.
Dobre praktyki

Testy są produkowane w Szwajcarii, w warunkach GMP (Dobra Pratyka Produkcyjna) stosowanych i obowiązkowych przy produkcji leków.

Normy i standardy jakości

Wszystkie prezentowane testy firmy PRIMA Lab posiadają certyfikat jednostki notyfikowanej przez Komisję Europejską. Tym samym spełniają wszystkie wymagania prawa.

Slide 1
Prima Home Test
Samodzielne testy

Właściwa profilaktyka może zapobiec rozwojowi wielu chorób. Z tego powodu PRIMA® Lab oferuje szeroką gamę testów służących do wykrywania różnego rodzaju infekcji (w tym ogólnoustrojowych i układu moczowego), chorób tarczycy, przerostu prostaty, schorzeń wynikających z obecności specyficznych bakterii trudnych do zwalczenia, takich jak Clostridium tetani i Helicobacter pylori.

Slide 2
Prima Home Test
Kontrola stanu zdrowia

Prima Home Test są projektowane I badane przez wysoce wyspecjalizowany zespół, który nieustannie poszukuje nowych narzędzi do właściwej profilaktyki.

Prima Home Test pozwala łatwo, szybko i skutecznie monitorować stan zdrowia, zapewniając wiarygodne wyniki uzyskiwane w domu, w bezstresowej atmosferze.

Slide 3
Prima Home Test
Pewny i szybki wynik

Gotowy do użycia zestaw wykonuje się poprzez pobranie próbki krwi lub moczu, a wyniki dostępne są po 5, 10 lub 15 minutach - w zależności od rodzaju zastosowanego autotestu.

Ferdinand McAvoy
01 / 05
Opracowanie składu i technologii produkcji

Odpowiednia formuła preparatu jest jednym z kluczowych czynników wpływających na to, czy nowa marka odniesie sukces na rynku. Naszym Klientom oferujemy usługę opracowania składu i technologii produkcji produktów leczniczych, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży, dzięki któremu możemy dla Państwa sporządzić recepturę spełniającą zakładane walory terapeutyczne, smakowe i zapachowe.
Lara Madrigal
02 / 05
Ocena możliwości produkcyjnych

Proces opracowania składu i technologii produkcji rozpoczyna się od sporządzenia wstępnej oceny możliwości produkcyjnych i przedstawienia wizji nowego. W kolejnym etapie określamy skład ilościowy i jakościowy produktu, wybieramy sposób pakowania.

Wykonujemy próby technologiczne, a proces wytwarzania podlega walidacji. Jeśli wszystkie z powyższych etapów nie budzą zastrzeżeń, przechodzimy do produkcji serii pilotażowych i rejestracyjnych, które poddajemy badaniu stabilności.
Deborah Barbosa
03 / 05
Testy i badania nowego produktu

Jednym z najtrudniejszych etapów wprowadzenia nowego produktu jest proces notyfikacji/rejestracji, wiążący się z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Każdy nowy preparat musi przejść szereg testów i badań.

Przygotowana przez nas dokumentacja produktowa będzie spełniała wszystkie wymogi właściwych urzędów. Wszystkie produkowane przez nas wyroby medyczne, odżywki i suplementy diety mogą zostać wprowadzone na rynek polski i europejski.
Martijn Dragonjer
04 / 05
Atrakcyjny projekt graficzny

W ramach kompleksowej obsługi zatwierdzamy skład produktu, sporządzamy ulotki i etykiety. Projekty graficzne znajdujące się na opakowaniu również muszą spełniać szereg wymogów prawnych, więc w tej materii mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Nasz zespół marketingowy może opracować nowoczesne, przyciągające uwagę pacjenta opakowanie zgodne ze wszystkimi normami i dopuszczeniami do obrotu.
Dominik Doudny
05 / 05
Zapewniamy ciągłość dostaw

Współpracujemy z międzynarodowymi firmami transportowymi gwarantującymi terminowe realizacje dostaw, w dowolne miejsce na świecie, jednocześnie optymalizujemy koszty transportu dobierając rodzaj transportu do aktualnej sytuacji i aktualnych priorytetów Zleceniodawcy (czas vs cena transportu). Gwarantujemy staranną kontrolę jakości towaru przed realizacją zamówienia, przedstawienie zweryfikowanych, wiarygodnych i rzetelnych certyfikatów.

Współpracujemy z agencją celną Logmaster. Zawieramy umowy z dostawcami asortymentu gwarantując powtarzalność i regularność dostaw.
Ferdinand McAvoy
Lara Madrigal
Deborah Barbosa
Martijn Dragonjer
Dominik Doudny
previous arrow
next arrow
Slide 1
Kontakt
Jesteśmy otwarci na nowe możliwości.
Siedziba firmy

Temofarm sp. z o.o.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

NIP: 5223076304 • REGON: 365891654
KRS: 0000647653
Kapitał zakładowy: 225.000,00 PLN

Biuro handlowe

Adres biura:
ul. Złota 44/114, 00-120 Warszawa

Telefon: +48 22 377 13 21
Email: biuro@temofarm.pl